SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA I MARKETINGU

Cerrado Publicado hace un año Pagado a la entrega
Cerrado

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Tworzenie i prowadzenie grup na Facebooku, Linkedin, Twitter

• Planowanie i przygotowywanie ciekawych postów w social media zgodnych z kierunkiem rozwoju n

naszych usług

• Tworzenie treści tekstowych i wizualnych

• Angażowanie społeczności i systematyczna praca nad jej rozbudową

• Prowadzenie kampanii reklamowych w systemie Facebook Ads i Linkedin Ads

• Dbanie o spójny wygląd i wydźwięk komunikatów publikowanych na różnych platformach w zgodzie z

wizerunkiem firmy.

• Stały monitoring i analiza podjętych działań

• Planowanie i realizacja działań marketingowych budujących wizerunek firmy

WYMAGANIA:

• Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu kanałami social media (Facebook, Linkedin, Twitter);

• Doświadczenie w animowaniu dyskusji z użytkownikami;

• Doświadczenie w monitoringu i moderacji kanałów social media;

• Praktyczna znajomość prowadzenia kampanii w Social Media;

• Podstawowa znajomość Google Analytics;

• Umiejętność tworzenia grafik z wykorzystaniem takich narzędzi jak Canva, Photoshop lub GIMP.

O NAS:

Jesteśmy start-upem – nasz portal pracy rusza we wrześniu i szukamy wsparcia w zakresie prowadzenia social mediów.

Osoba rekrutująca: Anna Hałupka

Marketing en redes sociales Social Media Post Design Facebook Ads Social Media Management Marketing por Internet

Nº del proyecto: #34173594

Sobre el proyecto

7 propuestas Proyecto remoto Activo hace un año

7 freelancers están ofertando un promedio de $5 / hora por este trabajo

bapitikader

Hi, I am Social Media Marketing expert. Especially I have more experience on Facebook/Twitter /Instagram / YouTube/Google review Marketing. I can give you real and active like/followers in worldwide, USA, Canada, UK, A Más

$2 USD / hora
(97 comentarios)
6.1
Yashverma45

➡️ Social Media Marketing/Promotion ⬅️ Hello, I am a social media management or Growth expert with more than 3 years’ experience. I can help you to manage and grow your all-social media accounts. What I will do: - 1. Más

$5 USD / hora
(24 comentarios)
4.3
Neerajpateldigi

Hi, Greetings.... After reading your project details, I found that you are looking for Social Media Marketing Expert, I do have huge experience in Managing Social Media Marketing & I can fulfill your requirements I Más

$7 USD / hora
(8 comentarios)
4.1
ismail80196

Hi, I understand perfectly your requirements. I am ready to start right now. I have strong knowledge about it. I am ready to start work right now and can assure the best service from my end. Waiting for your good res Más

$3 USD / hora
(5 comentarios)
3.3
Nandhini1999

Hi there, I can take up your digital marketing project titled "SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA I MARKETINGU" I have the required skill and experience in Digital marketing and lead generation projects. We are already doin Más

(2 comentarios)
1.3
ircoo

Jestem zainteresowany projektem i chetnie podejme sie jego realizacji. Zapraszam do kontaktu i omowimy wszystkie szczegóły.

(0 comentarios)
0.0